Priamy kontakt
apple@swissit.sk
Overiť záruku
Postup pri reklamácii
Program výmeny
Rezervácia termínu opravy
Zapožičanie zariadenia
1. Vyberte zariadenie
Watch
iPod
iPhone
iPad
MacBook
iMac
Mac Pro
Mac Mini
Apple TV
Beats
Príslušenstvo

Služba spojená s doručením zariadenia do servisného strediska. Oprava zariadenia je realizovaná v autorizovanom servisnom stredisku SWISS. Zariadenie bude po ukončení opravy uložené k vyzdvihnutiu v autorizovanom servisnom stredisku SWISS. Na žiadosť klienta môže byť zariadenie po ukončení opravy odoslané kuriérskou službou formou dobierky, ak zariadenie spĺňa podmienky bezpečnej prepravy.

Dajte si pozor na falošné súčasti

Niektoré napájacie adaptéry a batérie, ktoré boli sfalšované alebo pochádzajú od iných výrobcov, nemusia byť navrhnuté správne a môžu predstavovať bezpečnostné riziko. Ak chcete mať istotu, že počas výmeny batérie dostanete originálnu batériu priamo od výrobcu, Apple odporúča navštíviť autorizovaného poskytovateľa servisných služieb pre produkty Apple.

Neoriginálne náhradné displeje môžu mať zhoršenú kvalitu obrazu a nemusia fungovať správne. Opravy obrazovky certifikované spoločnosťou Apple vykonávajú spoľahliví odborníci, ktorí používajú originálne súčasti Apple.

iPhone

Pred samotným servisom zariadenia vám odporúčame zistiť seriálové číslo (SN) vášho iPhonu. Opravy sú vykonávané formou výmeny súčiastok alebo výmeny za SWAP moduly*.

Príprava iPhonu na servis

Pred vykonaním servisu iPhonu je nevyhnutné pomocou niekoľkých krokov, napríklad vytvorením zálohy a vypnutím služby „Nájsť môj iPhone“ priamo v telefóne alebo cez rozhranie www.icloud.com, ochrániť svoje dáta.

Príprava iPhonu na opravu

Zistiť SN Apple zariadenia

Ako vypnúť Nájsť môj iPhone

Originálne diely

Originálne diely Apple sú pri kvalitnej oprave nevyhnutné. Ak chcete mať istotu, že sa vám produkt vráti opravený správne, obráťte sa len na autorizovaného poskytovateľa servisných služieb pre produkty Apple. K týmto opravám spoločnosť Apple poskytuje záruku.

Oprava obrazovky a výmena batérie

Pri niektorých opravách môže byť odstránené ochranné sklo alebo ochranná fólia obrazovky iPhonu. Klientovi nevzniká nárok na nové ochranné sklo alebo fóliu.

Pri autorizovanej výmene obrazovky iPhonu a batérie u nás, máte istotu, že pri oprave sa používajú výhradne originálne diely Apple so všetkými súčasťami, a zároveň bude vykonaná kalibrácia obrazovky iPhonu na dosiahnutie presnosti, vďaka ktorým bude obrazovka po oprave fungovať ako nová. Autorizovaný servis SWISS používa prístrojové vybavenie od spoločnosti Apple, ktoré vlastníme ako jediný servisný partner na Slovensku. Obmedzená záruka spoločnosti Apple sa vzťahuje na batériu, ktorá prestane fungovať pre výrobnú chybu, no nevzťahuje sa na batérie opotrebované v dôsledku bežného používania. Náklady na výmenu batérie závisia od modelu iPhonu a toho, či sa na daný problém vzťahuje záruka alebo zákon o ochrane spotrebiteľa.

Opravy sú vo väčšine prípadov vykonávané v ten istý deň ako je prijaté vaše zariadenie.

Pre uplatnenie záručnej opravy v druhom roku od kúpy je nevyhnutný doklad o nákupe zariadenia.

Doklad o kúpe Apple zariadenia

Predĺženie výdrže batérie

Cenník opráv Apple zariadení

Iné opravy iPhonu

Potrebujete opraviť iný problém, ktorý súvisí napríklad s tlačidlom Domov, poškodením kvapalinou alebo s príslušenstvom?

Ak sa na iPhone vzťahuje záruka spoločnosti Apple alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, oprava bude bezplatná. To však nezahŕňa neúmyselné poškodenie, v prípade ktorého je za opravu potrebné zaplatiť.

Poplatok za opravu poškodeného iPhonu závisí od typu opravy.

*SWAP modul – Systémová výmena vadného produktu za servisnú jednotku (nové sériové číslo). Výrobca vykonáva výmenu za pôvodnú jednotku (rovnaký model, farba a kapacita). Vymenený kus odpovedá kvalitou a vlastnosťami novému zariadeniu. Výmenu za iný typ výrobca neumožňuje.

iPad

Pred samotným servisom zariadenia vám odporúčame zistiť seriálové číslo (SN) vášho iPad. Opravy Apple iPad sú realizované výhradne formou exchange programu výmenou zariadenia.

Príprava iPadu na servis

Pred vykonaním servisu iPadu je nevyhnutné pomocou niekoľkých krokov, napríklad vytvorením zálohy a vypnutím služby „Nájsť“ priamo v tablete alebo cez rozhranie www.icloud.com, ochrániť svoje dáta.

Ako pripraviť iPad na opravu

Zistiť SN Apple zariadenia

Ako vypnúť „Nájsť“

Originálne diely

Originálne diely Apple sú pri kvalitnej oprave nevyhnutné. Ak chcete mať istotu, že sa vám produkt vráti opravený správne, obráťte sa len na autorizovaného poskytovateľa servisných služieb pre produkty Apple. K týmto opravám spoločnosť Apple poskytuje záruku.

Oprava obrazovky

Ak neúmyselne poškodíte obrazovku svojho iPadu, môžete si iPad vymeniť za mimozáručný poplatok. Na neúmyselné poškodenie sa nevzťahuje záruka spoločnosti Apple, ani zákon o ochrane spotrebiteľa. Náklady na servis iPadu s neúmyselne poškodenou obrazovkou závisia od modelu iPadu a ďalšieho sprievodného poškodenia.

Ak obrazovka praskne v dôsledku výrobnej chyby, na takéto poškodenie sa vzťahuje záruka spoločnosti Apple a zákon o ochrane spotrebiteľa.

Servis batérie

Ak má batéria výrobnú chybu a vzťahuje sa na ňu obmedzená záruka spoločnosti Apple alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, jej servis vykonáme bez ďalších poplatkov. Záruka sa nevzťahuje na batérie opotrebované v dôsledku bežného používania.

Je možné, že váš produkt budeme musieť otestovať, aby sme zistili príčinu problému s batériou. Ak sa na iPad nevzťahuje záruka, jeho servis môžeme vykonať za poplatok.

Pre uplatnenie záručnej opravy v druhom roku od kúpy je nevyhnutný doklad o nákupe zariadenia.

Doklad o kúpe Apple zariadenia

Predĺženie výdrže batérie

Cenník opráv Apple zariadení

Iné opravy iPadu

Máte s iPadom iným problém, ktorý súvisí napríklad s tlačidlom Domov alebo poškodením kvapalinou?

Ak sa na tento problém s iPadom vzťahuje záruka spoločnosti Apple alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, oprava bude bezplatná. To však nezahŕňa neúmyselné poškodenie, na ktoré sa záruka spoločnosti Apple nevzťahuje.

Zvýhodnený exchange program znamená výmenu zariadenia za bezvadný kus rovnakého modelu, konfigurácie a farby. Nie je možná výmena za iný model zariadenia.

Zvýhodnený exchange program je možný iba v prípade že nedošlo k neoprávnenému zásahu do zariadenia alebo inej neoprávnenej modifikácii zariadenia.

iWatch

Pred samotným servisom zariadenia vám odporúčame zistiť seriálové číslo (SN) vašich Apple Watch. Opravy Apple Watch sú realizované výhradne formou exchange programu výmenou zariadenia.

Ak máte problémy s hodinkami Apple Watch, najskôr ich skúste reštartovať. Môžete tiež zrušiť ich párovanie a potom ich spárovať znova.

Reštartovanie hodiniek Apple Watch

Reštartovanie hodiniek Apple Watch

Články podpory spoločnosti Apple

Ak sa vám pomocou týchto krokov nepodarilo problém vyriešiť, obráťte sa na náš autorizovaný servis . Pred odovzdaním hodiniek Apple Watch do servisu nezabudnite zrušiť ich párovanie s iPhonom. Pri preberaní hodiniek Apple Watch vám môžeme poskytnúť podrobné informácie o vykonanom servise.

Príprava hodiniek Apple Watch na servis:

 • Nabite hodinky Apple Watch.
 • Zrušte párovanie hodiniek Apple Watch a iPhonu.
 • Odopnite remienok a uschovajte si ho spolu s nabíjacím káblom a ďalším príslušenstvom. Tieto veci budete potrebovať po servise hodiniek Apple Watch.
 • Uistite sa, že poznáte svoje Apple ID a heslo.

Identifikácia modelu hodiniek Apple Watch

Vyhľadanie sériového čísla produktu

Zrušenie párovania hodiniek Apple Watch a iPhonu

Poškodenie obrazovky

Ak sa vám náhodou rozbije displej hodiniek Apple Watch, je možné, že si ich budete môcť nechať vymeniť len za poplatok. Záruka spoločnosti Apple sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené nehodou alebo nesprávnym používaním. Ak sa displej rozbije v dôsledku výrobnej chyby, na takéto poškodenie sa vzťahuje záruka spoločnosti Apple a zákon o ochrane spotrebiteľa.

Servis batérie

Ak má batéria výrobnú chybu a vzťahuje sa na ňu obmedzená záruka spoločnosti Apple alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, jej servis vykonáme bez ďalších poplatkov. Záruka sa nevzťahuje na batérie opotrebované v dôsledku normálneho používania.

Je možné, že váš produkt budeme musieť otestovať, aby sme zistili príčinu problému s batériou. Ak sa na vaše hodinky Apple Watch nevzťahuje záruka, môžeme ich vymeniť za poplatok.

Pomoc s nabíjaním batérie

Predĺženie výdrže batérie

Po servise

Keď hodinky Apple Watch dostanete späť, nastavte ich rovnako, ako keby ste nastavovali nové hodinky Apple Watch.

Nastavenie hodiniek Apple Watch

Servis a oprava Apple TV

Spoločnosť Apple ponúka k Apple TV mnoho možností získania podpory a servisu. Vyberte si tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia. Ak máte problémy s nastavením, funkciou AirPlay alebo App Storom, môžete začať tým, že si prečítate naše články podpory.

Články podpory spoločnosti Apple

Koľko to bude stáť?

Ak sa na daný problém vzťahuje záruka alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, nebudete platiť nič. Ak sa naň záruka nevzťahuje, cena bude závisieť od typu opravy. Ak sa produkt nebude dať opraviť, budete ho možno musieť vymeniť.

Kontrola stavu záruky

Mimozáručný servis

Opravy sa považujú za mimozáručné v týchto prípadoch:

 • Apple TV je staršia ako jeden rok.
 • Na Apple TV došlo k problému, na ktorý sa nevzťahuje záruka ani zákon o ochrane spotrebiteľa, ako je napríklad neúmyselné poškodenie alebo poškodenie v dôsledku neoprávnených úprav.

Mimozáručný servis je spoplatnený. Ak zistíme nejaký problém, buď ho dokážeme opraviť, alebo vám Apple TV vymeníme za novú alebo za takú, ktorá bude rovnako výkonná a spoľahlivá ako nová. Cena bude závisieť od typu opravy, rezervujte si termín diagnostiky zariadenia a obratom vám vypracujeme cenovú ponuku.

Príprava Apple TV na servis

Pripravte si Apple ID a heslo a tiež sériové číslo Apple TV.

Keď Apple TV odovzdávate do servisu, nechajte si káble a ďalšie príslušenstvo.

Servis batérie diaľkového ovládača

Apple TV 4K a Apple TV (4. generácia) majú diaľkový ovládač s nabíjateľnou batériou. Ak má batéria výrobnú chybu a vzťahuje sa na ňu obmedzená záruka spoločnosti Apple alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, jej servis vykonáme bez ďalších poplatkov. Naša záruka sa nevzťahuje na batérie, ktoré sú opotrebované v dôsledku bežného používania.

Príslušenstvo možno budeme musieť otestovať, aby sme zistili príčinu problému s batériou. Ak ovládač Apple TV Remote nie je krytý zárukou, môžeme ho opraviť alebo vymeniť za poplatok.

Predĺženie výdrže batérie

Po servise

Po vrátení Apple TV zo servisu sa prihláste pomocou svojho účtu Apple ID do App Storu. Ak počas servisu Apple TV zresetujeme alebo vymeníme, budete si musieť znova stiahnuť vaše aplikácie.

Servis a oprava iMac

Ak potrebujete servis pre Mac, môžete si vytvoriť rezerváciu termínu diagnostiky a opravy zariadenia.

Príprava produktu na servis

Skôr ako nám váš Mac doručíte k servisu, nezabudnite zapnúť FileVault a zálohovať si dáta. Zálohu budete potrebovať, ak budeme musieť Mac pri oprave naformátovať. Autorizovaný servis Apple nenesie zodpovednosť za stratu dát.

Koľko to bude stáť?

Ak sa na daný problém vzťahuje záruka alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, nebudete nič platiť.

Overiť záruku

Ak sa naň záruka nevzťahuje, cena bude závisieť od typu opravy, rezervujte si  termín diagnostiky zariadenia a obratom vám vypracujeme cenovú ponuku.

Podpora pre macOS

Zálohovanie Macu

Servis a oprava Mac mini

Ak potrebujete servis pre Mac mini, môžete si vytvoriť rezerváciu termínu diagnostiky a opravy zariadenia.

Príprava produktu na servis

Skôr ako nám váš Mac doručíte k servisu, nezabudnite zapnúť FileVault a zálohovať si dáta. Zálohu budete potrebovať, ak budeme musieť Mac mini pri oprave naformátovať. Autorizovaný servis Apple nenesie zodpovednosť za stratu dát.

Koľko to bude stáť?

Ak sa na daný problém vzťahuje záruka alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, nebudete platiť nič.

Overiť záruku

Ak sa naň záruka nevzťahuje, cena bude závisieť od typu opravy, rezervujte si  termín diagnostiky zariadenia a obratom vám vypracujeme cenovú ponuku.

Podpora pre macOS

Zálohovanie Macu

Servis a oprava Mac Pro

Ak potrebujete servis pre Mac Pro, môžete si vytvoriť rezerváciu termínu diagnostiky a opravy zariadenia. 

Príprava produktu na servis

Skôr ako nám váš Mac Pro doručíte k servisu, nezabudnite zapnúť FileVault a zálohovať si dáta. Zálohu budete potrebovať, ak budeme musieť Mac Pro ori oprave naformátovať. Autorizovaný servis Apple nenesie zodpovednosť za stratu dát.

Koľko to bude stáť?

Ak sa na daný problém vzťahuje záruka alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, nebudete nič platiť.

Overiť záruku

Ak sa naň záruka nevzťahuje, cena bude závisieť od typu opravy, rezervujte si  termín diagnostiky zariadenia a obratom vám vypracujeme cenovú ponuku.

Podpora pre macOS

Zálohovanie Macu

Servis a oprava MacBook

Ak potrebujete servis pre MacBook, môžete si vytvoriť rezerváciu termínu diagnostiky a opravy zariadenia. 

Príprava produktu na servis

Skôr ako nám váš MacBook doručíte k servisu, nezabudnite zapnúť FileVault a zálohovať si dáta. Zálohu budete potrebovať, ak budeme musieť MacBook pri oprave naformátovať. Autorizovaný servis Apple nenesie zodpovednosť za stratu dát.

Servis batérie

Ak máte problémy s batériou, notebook Mac nemusí potrebovať opravu. Tieto tipy vám ukážu, akomôžete maximalizovať výdrž batérie. Ak sa Mac nedá zapnúť alebo jeho obrazovka sčernie, problém môžete vyriešiť pomocou týchto krokov.

Servis batérie MacBook môže byť krytý zárukou alebo zákonom o ochrane spotrebiteľa. Produkt možno budeme musieť otestovať, aby sme určili konečnú cenu za servis.

Koľko to bude stáť?

Ak sa na daný problém vzťahuje záruka alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, nebudete nič platiť.

Overiť záruku

Ak sa naň záruka nevzťahuje, cena bude závisieť od typu opravy, rezervujte si  termín diagnostiky zariadenia a obratom vám vypracujeme cenovú ponuku.

Podpora pre macOS

Optimalizácia výdrže batérie

Zálohovanie Macu

Music

Servis a oprava slúchadiel AirPods a Beats

Dohodnite si stretnutie, alebo kontaktujte náš autorizovaný servis služieb pre produkty Apple. Budete potrebovať sériové číslo, a preto si spolu s pôvodnými slúchadlami AirPods nezabudnite priniesť aj nabíjacie puzdrodoklad o nákupe alebo pôvodné balenie slúchadiel AirPods.

Sériové číslo nájdete na viacerých miestach. Sériové číslo puzdra je uvedené na spodnej strane krytu. Ak sú slúchadlá AirPods pripojené k zariadeniu so systémom iOS, sériové číslo nájdete aj v menu Nastavenia > Všeobecné > Informácie > AirPods.

Ako zistiť sériové číslo

Koľko stojí oprava alebo výmena slúchadiel AirPods?

 Za servis slúchadiel AirPods alebo nabíjacieho puzdra nebudete platiť nič, ak sa na problém vzťahuje jednoročná obmedzená záruka spoločnosti Apple alebo zákon o ochrane spotrebiteľa.

Obmedzená záruka spoločnosti Apple sa vzťahuje na chybnú batériu, nevzťahuje sa však na opotrebovanie batérie pri bežnom používaní. Ak má batéria výrobnú chybu, na ktorú sa vzťahuje záruka alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, jej servis poskytneme bezplatne. Ak sa na servis batérie nevzťahuje záruka, môžeme vám ju vymeniť za poplatok.

Ak dôjde k neúmyselnému poškodeniu slúchadiel AirPods alebo nabíjacieho puzdra, poškodený produkt môžeme vymeniť za poplatok za poskytnutie mimozáručného servisu. Ak slúchadlo AirPod alebo nabíjacie puzdro stratíte, môžeme vám poskytnúť náhradné za poplatok.

Ako postupovať v prípade straty slúchadiel AirPods

Ak si potrebujete dať vymeniť slúchadlá AirPods alebo nabíjacie puzdro, náhradný produkt bude nový alebo rovnako výkonný a spoľahlivý ako nový produkt.

Na podrobnosti sa opýtajte zástupcu servisu.

Zdroje informácií

Používateľské príručky

Technické parametre

Máte otázku? Na podrobnosti sa opýtajte zástupcu servisu.

Servis a oprava iPodu

Spoločnosť Apple ponúka k iPodu mnoho možností získania podpory a servisu. Vyberte si tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia. Ak máte nejaké otázky, možno nájdete odpoveď v našich článkoch podpory. Alebo vám môžeme pomôcť s batériami, prasknutými obrazovkami či ďalšími problémami.

Články podpory spoločnosti Apple

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás a nechajte si poradiť od odborníka autorizovaného servisného partnera spoločnosti Apple. Pomôžeme vám vyriešiť problém alebo dohodnúť opravu. Skôr než nás budete kontaktovať, pripravte si sériové číslo iPodu a svoje Apple ID a heslo.

Vyhľadanie sériového čísla produktu

Koľko to bude stáť?

Ak sa na daný problém vzťahuje záruka alebo zákon o ochrane spotrebiteľa, nebudete platiť nič. Ak sa naň záruka nevzťahuje, cena bude závisieť od typu opravy.

Kontrola stavu záruky

Mimozáručný servis

Opravy sa považujú za mimozáručné v týchto prípadoch:

 • iPod je starší ako jeden rok.
 • Na iPode došlo k problému, na ktorý sa nevzťahuje záruka ani zákon o ochrane spotrebiteľa, ako je napríklad neúmyselné poškodenie alebo poškodenie v dôsledku neoprávnených úprav.

V takom prípade možno budeme môcť iPod opraviť za mimozáručný poplatok. Ak sa iPod nebude dať opraviť, možno ho budete musieť vymeniť. Náhradný iPod bude nový alebo rovnako výkonný a spoľahlivý ako nové zariadenie.

Na podrobnosti sa opýtajte zástupcu servisu.

2. Čo potrebujete

  Štandardná doprava kuriérom – zdarma pre všetky záručné opravy

  1. Štandardná doprava

  1. Zdarma do servisného strediska pre všetky záručné opravy
  2. Zdarma odoslanie zo servisného strediska pre všetky záručné opravy
  3. Limit zásielky do 20 kg, vyzdvihnutie nasledujúci pracovný deň (celé Slovensko)
  4. Prijatie a odoslanie mimozáručnej reklamácie / opravy štandardným kuriérom na dobierku v sume 4,00 EUR bez DPH / 4,80 EUR s DPH za jednu dopravu (8,00 EUR bez DPH / 9,60 s DPH za obidve dopravy)
  5. V prípade voľby zákazníka možnosť osobného odovzdania ukončenej reklamácie v mieste vybavenia reklamácie
  6. SWISS spol. s r.o. si vyhradzuje právo voľby vlastného servisného strediska (Bratislava, B. Bystrica, Košice) pre vybavenie reklamácie

  2. Expresná doprava

  1. Cena dopravy 8,40 EUR s DPH do servisného strediska pre záručné a pozáručné opravy
  2. Limit zásielky do 5 kg, vyzdvihnutie do 3 hodín od objednania (platí pri zadaní objednávky do 14:00 hod.)
  3. Služba zatiaľ dostupná iba pre Bratislavu

  Objednaj Dopravu


   Obchodné a prepravné podmienky – služba štandard, express kuriér a nadštandardný servis

   1. V prípade potvrdenia voľby (súhlasu) s prepravnými a obchodnými podmienkami bude objednávateľovi štandardnej dopravy účtovaný poplatok za službu štandardnej dopravy kuriérom pre mimozáručné opravy v zmysle platného cenníka, t.j. 4,00 EUR bez DPH / 4,80 EUR s DPH do servisného strediska, a rovnaká suma, t.j. 4,00 EUR bez DPH / 4,80 EUR s DPH v prípade voľby odoslania zo servisného strediska formou zálohovej faktúry alebo dobierky.
   2. V prípade objednávky Expresnej dopravy bude objednávateľovi účtovaný poplatok za službu Expresnej dopravy kuriérom v zmysle platného cenníka, t.j. 7,00 EUR bez DPH / 8,40 EUR s DPH do servisného strediska, a rovnaká suma, t.j. 7,00 EUR bez DPH / 8,40 EUR s DPH v prípade voľby odoslania zo servisného strediska formou zálohovej faktúry alebo dobierky.
   3. Zariadenie posielané prepravnou službou musí byť riadne zabalené – odporúčame poslať v originálnom obale (nie je to však podmienkou). Za škodu, ktorá vznikne následkom použitia chybného, nevhodného alebo nedostatočného obalu zásielky, nesie zodpovednosť odosielateľ. Vybavenie škody pri preprave sa riadi prepravnými a obchodnými podmienkami príslušnej prepravnej spoločnosti.
   4. Príjemca je povinný zásielku pri jej prevzatí vizuálne skontrolovať, a v prípade ak je balík zjavne poškodený (poškodený, premočený, otvorený) bezodkladne s dopravcom spísať zápis o škode na zásielke, a informovať o tejto skutočnosti odosielateľa zásielky.
   5. Zariadenie, ktoré k nám bude doručené bez vhodného obalového materiálu a hrozí poškodenie pri preprave späť, vám nemôžeme odoslať naspäť cez službu kuriér. Objednávateľ sa zaväzuje vyzdvihnúť ukončenú reklamáciu osobne v mieste vybavenia reklamácie.
   6. Záručná oprava – oprava vykonaná bezplatne v zmysle záručných podmienok výrobcu v súlade s SK legislatívou.
   7. Servisné stredisko môže objednávateľa požiadať o doloženie dokladu o kúpe (faktúra, blok z pokladne) pre uznanie záručnej reklamácie. Bez uvedeného dokladu nemusí byť záručná reklamácia uznaná.
   8. Pred odoslaním zariadenia – počítača, notebooku, mobilného telefónu alebo tabletu, prosíme, zálohujte svoje dáta. Obsah pamäťového média sa môže v priebehu servisu vymazať, nahradiť a/alebo preformátovať. Za stratu dát v zariadení servisné stredisko nenesie zodpovednosť.
   9. Nadštandardný / Express servis – platená služba v sume 20,- EUR bez DPH (24,- EUR s DPH). Obsahom služby je prioritná diagnostika zariadenia do 3 hodín po doručení, expresná objednávka dielu, oprava zariadenia od 3 hodín do 24 hodín v pracovných dňoch za predpokladu dostupnosti náhradného dielu skladom v servisnom stredisku alebo výrobcu a doloženia všetkých potrebných dokladov k zariadeniu a súhlasu k oprave (v prípade plateného servisu).


    Obchodné podmienky služby Výjazd technika

    1. Nadštandartný servis – platená služba v sume 18,- EUR bez DPH ( 21,60 EUR s DPH). Obsahom služby je výjazd technika do 24 hodín v pracovných dňoch od nahlásenia a schválenia požiadavky, expresná objednávka dielu, oprava zariadenia do 48 hodín v pracovných dňoch za predpokladu dostupnosti náhradného dielu skladom v servisnom stredisku alebo výrobcu a doloženia všetkých potrebných dokladov k zariadeniu a súhlasu k oprave (v prípade plateného servisu ).
    2. Služba Výjazd technika je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka služieb, kde sú účtované dopravné náklady a diagnostika vady zariadenia.
    3. Servisné stredisko si vyhradzuje právo vystaviť najskôr zálohovú faktúru pre službu.
    4. Dostupnosť služby je od 24 hodín do 72 hodín v pracovných dňoch od objednania alebo úhrady zálohovej faktúry.
    5. Pre zariadenia v záručnej lehote môže byť služba spoplatnená.
    6. Pre zariadenia v záručnej lehote s podmienkou výrobcu servis na mieste u zákazníka pre danú vadu je služba poskytovaná zdarma.
    7. Servisné stredisko si vyhradzuje právo na zamietnutie služby Výjazd technika
    !
    Upozornenie
    Ceny náhradných dielov sú orientačné. Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu ceny. Cenník je platný od 06.02.2023.

    Služba Doprava

    Popis služby Cena bez DPH Cena s DPH 20%
    Doprava Paušál BA, BB, KE 30,00 € 36,00 €
    Doprava SK 0,80 € / km 0,96 € / km
    Preprava kuriér 6,00 € 7,20 €
    Preprava Expres kuriér BA 9,00 € 10,80 €
    Preprava kuriér na Dobierku 7,00 € 8,40 €
    Balenie produktu a príprava na odoslanie*** 2,00 € 2,40 €

    Služba Práce

    Popis služby Cena bez DPH Cena s DPH 20%
    Diagnostika iOS zariadení* 15,00 € 18,00 €
    Diagnostika MAC OS zariadení* 25,00 € 30,00 €
    Nadštandardný / Express servis 20,00 € 24,00 €
    Express servis – iPhone Batéria, iPhone LCD 15,00 € 18,00 €
    Servisné práce iOS iPhone, iPad, iPod 20,00 € 24,00 €
    Servisné práce iOS Watch, Beats, TV 15,00 € 18,00 €
    Servisné práce MAC OS iMAC, MAC Pro, mini 45,00 € 54,00 €
    Servisné práce MAC OS MacBook, Macbook Pro, Air 45,00 € 54,00 €
    Servisné práce Ostatné Apple príslušenstvo 15,00 € 18,00 €
    Záloha dát iOS zariadenia** 35,00 € 42,00 €
    Záloha dát MAC OS zariadenia** 40,00 € 48,00 €
    Profylaktika – MAC OS 40,00 € 48,00 €

    Uvedené ceny služieb sú za základnú hodinovú sadzbu. Výsledná cena sa môže líšiť v závislosti od náročnosti opravy zariadenia
    Reinštalácia iOS alebo MAC OS znamená inštaláciu základného programového vybavenia a uvedenie do továrenského nastavenia výrobcu.

    * Administratívne spracovanie zákazky, diagnostika vady a vypracovanie cenovej ponuky
    ** Záloha dát na vyžiadanie od klienta. Servisné stredisko sa pokúsi urobiť zálohu dát, ktorá nemusí byť vzhľadom k povahe vady úspešná. V takom prípade nebude účtovaná.
    *** Balenie produktu v prípade chýbajúceho alebo nevhodného obalu na prepravu kuriérom späť.

    Zabezpečte, aby váš produkt Apple znova pracoval tak, ako má. Naši technici sú vyškolení spoločnosťou Apple a pri každej oprave používajú diagnostiku a nástroje schválené spoločnosťou Apple.

    Používame tiež len originálne diely Apple. Znamená to, že všetky naše opravy sú certifikované spoločnosťou Apple, ktorá na ne poskytuje záruku.

    Výmena iPhone zvýhodnený exchange program

    Typ Zariadenia Exchange program
    bez DPH s DPH 20%
    iPhone SE 270,00 € 324,00 €
    iPhone SE 2nd generation 311,00 € 373,20 €
    iPhone 6 336,00 € 403,20 €
    iPhone 6 Plus 367,00 € 440,40 €
    iPhone 6s ( 16GB, 64GB, 128GB ) 303,00 € 363,60 €
    iPhone 6s ( 32GB ) 336,00 € 403,20 €
    iPhone 6s Plus 367,00 € 440,40 €
    iPhone 7  ( 32GB, 128GB ) 314,00 € 376,80 €
    iPhone 7  ( 256GB ) 353,00 € 423,60 €
    iPhone 7 Plus (32GB ) 380,00 € 456,00 €
    iPhone 7 Plus (128GB, 256GB ) 380,00 € 456,00 €
    iPhone 8 ( 64GB ) 380,00 € 456,00 €
    iPhone 8 ( 128GB, 256GB ) 380,00 € 456,00 €
    iPhone 8 Plus ( 64GB ) 380,00 € 456,00 €
    iPhone 8 Plus ( 128GB, 256GB ) 380,00 € 456,00 €
    iPhone X 601,00 € 721,20 €
    iPhone XR 380,00 € 456,00 €
    iPhone XS 601,00 € 721,20 €
    iPhone XS Max 663,00 € 795,60 €
    iPhone 11 380,00 € 456,00 €
    iPhone 11 Pro 601,00 € 721,20 €
    iPhone 11 Pro Max 663,00 € 795,60 €
    iPhone 12 mini 380,00 € 456,00 €
    iPhone 12 494,00 € 592,80 €
    iPhone 12 Pro 601,00 € 721,20 €
    iPhone 12 Pro Max 663,00 € 795,60 €
    iPhone 13 mini 380,00 € 456,00 €
    iPhone 13 494,00 € 592,80 €
    iPhone 13 Pro 601,00 € 721,20 €
    iPhone 13 Pro Max 663,00 € 795,60 €
    iPhone 14 601,00 € 721,20 €
    iPhone 14 Plus —– € —– €
    iPhone 14 Pro 726,00 € 871,20 €
    iPhone 14 Pro Max 778,00 € 933,60 €

    Niektoré opravy je možné vykonať iba výmenou zariadenia za bezvadný kus rovnakého modelu, konfigurácie a farby.
    Zvýhodnený exchange program znamená výmenu zariadenia za bezvadný kus rovnakého modelu, konfigurácie a farby. Nie je možná výmena za iný model zariadenia.
    Zvýhodnený exchange program je možný iba v prípade že nedošlo k neoprávnenému zásahu do zariadenia alebo inej neoprávnenej modifikácii zariadenia.

    Výmena LCD obrazovky pre iPhone v ten istý deň

    Máte na iPhone prasknutú obrazovku? Môžeme vám ju opraviť a iPhone si budete môcť vyzdvihnúť ešte v ten istý deň.
    Prineste nám svoj iPhone do 15:00 hod. a budete si ho môcť vyzdvihnúť ešte v ten istý deň. Servis v ten istý deň je k dispozícii pre iPhone 6s a novšie modely.
    Ponúkame opravy certifikované spoločnosťou Apple, pri ktorých používame originálne diely Apple, takže keď dostanete svoj iPhone späť, bude pracovať presne tak, ako má.

    Typ dielu / zariadenia Výmena LCD
    bez DPH s DPH 20%
    iPhone 5, 5C, 5S, 5SE 153,00 € 183,60 €
    iPhone SE 2nd generation 157,00 € 188,40 €
    iPhone 6 139,00 € 166,80 €
    iPhone 6 Plus 176,00 € 211,20 €
    iPhone 6s 157,00 € 188,40 €
    iPhone 6s Plus 176,00 € 211,20 €
    iPhone 7 157,00 € 188,40 €
    iPhone 7 Plus 176,00 € 211,20 €
    iPhone 8 157,00 € 188,40 €
    iPhone 8 Plus 176,00 € 211,20 €
    iPhone X 295,00 € 354,00 €
    iPhone XR 198,00 € 237,60 €
    iPhone XS 295,00 € 354,00 €
    iPhone XS Max 348,00 € 417,60 €
    iPhone 11 198,00 € 237,60 €
    iPhone 11 Pro 295,00 € 354,00 €
    iPhone 11 Pro Max 348,00 € 417,60 €
    iPhone 12 mini 245,00 € 294,00 €
    iPhone 12 295,00 € 354,00 €
    iPhone 12 Pro 295,00 € 354,00 €
    iPhone 12 Pro Max 348,00 € 417,60 €
    iPhone 13 mini 245,00 € 294,00 €
    iPhone 13 295,00 € 354,00 €
    iPhone 13 Pro 295,00 € 354,00 €
    iPhone 13 Pro Max 348,00 € 417,60 €
    iPhone 14 296,00 € 355,20 €
    iPhone 14 Plus —– € —– €
    iPhone 14 Pro 350,00 € 420,00 €
    iPhone 14 Pro Max 421,00 € 505,20 €

    Zvýhodnená cena LCD modulu môže byť uplatnená v prípade, že nedošlo k neoprávnenému zásahu alebo modifikácii zariadenia.
    Ponúkame možnosť expresnej služby výmeny na počkanie pre iPhone 6s a novšie modely, ktorá je spoplatnená v cenníku ako Express služba.

    Výmena Batérie pre iPhone v ten istý deň

    Potrebujete vo svojom iPhone vymeniť bateriu? Môžeme Vám ju vymeniť s garanciou originality a iPhone si budete môcť vyzdvihnúť ešte v ten istý deň.
    Prineste nám svoj iPhone do 15:00 hod. a budete si ho môcť vyzdvihnúť ešte v ten istý deň. Servis v ten istý deň je k dispozícii pre iPhone 6s a novšie modely.
    Ponúkame opravy certifikované spoločnosťou Apple, pri ktorých používame originálne diely Apple, takže keď dostanete svoj iPhone späť, bude pracovať presne tak, ako má.

    Typ dielu / zariadenia Výmena Batérie
    bez DPH s DPH 20%
    iPhone SE 44,00 € 52,80 €
    iPhone SE 2nd generation 44,00 € 52,80 €
    iPhone 6 44,00 € 52,80 €
    iPhone 6 Plus 44,00 € 52,80 €
    iPhone 6s 44,00 € 52,80 €
    iPhone 6s Plus 44,00 € 52,80 €
    iPhone 7 44,00 € 52,80 €
    iPhone 7 Plus 44,00 € 52,80 €
    iPhone 8 44,00 € 52,80 €
    iPhone 8 Plus 44,00 € 52,80 €
    iPhone X 64,00 € 76,80 €
    iPhone XR 64,00 € 76,80 €
    iPhone XS 64,00 € 76,80 €
    iPhone XS Max 64,00 € 76,80 €
    iPhone 11 64,00 € 76,80 €
    iPhone 11 Pro 64,00 € 76,80 €
    iPhone 11 Pro Max 64,00 € 76,80 €
    iPhone 12 mini 64,00 € 76,80 €
    iPhone 12 64,00 € 76,80 €
    iPhone 12 Pro 64,00 € 76,80 €
    iPhone 12 Pro Max 64,00 € 76,80 €
    iPhone 13 mini 64,00 € 76,80 €
    iPhone 13 64,00 € 76,80 €
    iPhone 13 Pro 64,00 € 76,80 €
    iPhone 13 Pro Max 64,00 € 76,80 €
    iPhone 14 94,00 € 112,80 €
    iPhone 14 Plus —– € —– €
    iPhone 14 Pro 94,00 € 112,80 €
    iPhone 14 Pro Max 94,00 € 112,80 €

    Zvýhodnená cena batérie môže byť uplatnená iba v prípade, ak nedošlo k neoprávnenému zásahu, modifikácii alebo poškodeniu zariadenia, prípadne pôvodná batéria už bola vymenená za neoriginálnu. V týchto prípadoch vám bude vypracovaná individuálna cenová ponuka.
    Ponúkame možnosť expresnej služby výmeny na počkanie pre iPhone 6s a novšie modely, ktorá je spoplatnená v cenníku ako Express služba.

    Výmena iPad zvýhodnený exchange program

    Opravy Apple iPad sú realizované výhradne formou exchange programu výmenou zariadenia

    Typ Zariadenia Exchange program
    bez DPH s DPH 20%
    iPad (4th gen) Wi-Fi 321,00 € 385,20 €
    iPad (4th gen) Wi-Fi, Cellular (MM) 321,00 € 385,20 €
    iPad (5th gen) Wi-Fi 276,00 € 331,20 €
    iPad (5th gen) Wi-Fi, Cellular 276,00 € 331,20 €
    iPad Air 2 Wi-Fi 321,00 € 385,20 €
    iPad Air 2 WiFi, Cellular 321,00 € 385,20 €
    iPad Air Wi-Fi 276,00 € 331,20 €
    iPad Air Wi-Fi, Cellular 276,00 € 331,20 €
    iPad Pro 12.9-inch Wi-Fi 637,00 € 764,40 €
    iPad Pro 12.9-inch Wi-Fi, Cellular 637,00 € 764,40 €
    iPad Pro 9.7-inch WiFi 411,00 € 493,20 €
    iPad Pro 9.7-inch WiFi, Cellular 411,00 € 493,20 €
    iPad mini 2 Wi-Fi 216,00 € 259,20 €
    iPad mini 2 Wi-Fi, Cellular 216,00 € 259,20 €
    iPad mini 3 Wi-Fi 321,00 € 385,20 €
    iPad mini 3 Wi-Fi, Cellular 321,00 € 385,20 €
    iPad mini 4 Wi-Fi 321,00 € 385,20 €
    iPad mini 4 Wi-Fi, Cellular 321,00 € 385,20 €
    iPad mini Wi-Fi 216,00 € 259,20 €
    iPad mini Wi-Fi, Cellular (MM) 216,00 € 259,20 €
    iPad Pro 10.5-inch, Wi-Fi 474,00 € 568,80 €
    iPad Pro 10.5-inch, Wi-Fi, Cellular 474,00 € 568,80 €
    iPad Pro 9.7-inch WiFi, Cellular 411,00 € 493,20 €
    iPad Pro 9.7-inch WiFi 411,00 € 493,20 €
    iPad Pro 11-inch, Cellular 523,00 € 627,60 €
    iPad Pro 11-inch, Wi-Fi 523,00 € 627,60 €
    iPad Pro 12.9 Inch, 3rd Gen Wi-Fi 685,00 € 822,00 €
    iPad Pro 12.9 inch, 3rd Gen, Cellular 685,00 € 822,00 €
    iPad Pro 12.9-inch Wi-Fi 637,00 € 764,40 €
    iPad Pro 12.9-inch Wi-Fi, Cellular 637,00 € 764,40 €
    iPad Pro 12.9-inch, 2nd Gen, Wi-Fi 637,00 € 764,40 €
    iPad Pro 12.9-inch, 2nd Gen, Wi-Fi, Cell 637,00 € 764,40 €
    iPad (6th generation) Wi-Fi 276,00 € 331,20 €
    iPad (6th generation) Wi-Fi, Cellular 276,00 € 331,20 €
    IPad Air 3,WIFI 411,00 € 493,20 €
    iPad Air 3, CELL 411,00 € 493,20 €
    iPad mini 5 Wi-Fi 321,00 € 385,20 €
    iPad mini 5 Wi-Fi, Cellular 321,00 € 385,20 €
    iPad (7th generation) Wi-Fi 273,00 € 327,60 €
    iPad (7th generation) Wi-Fi + Cellular 273,00 € 327,60 €

    Zvýhodnený exchange program znamená výmenu zariadenia za bezvadný kus rovnakého modelu, konfigurácie a farby. Nie je možná výmena za iný model zariadenia.
    Zvýhodnený exchange program je možný iba v prípade že nedošlo k neoprávnenému zásahu do zariadenia alebo inej neoprávnenej modifikácii zariadenia.

    Výmena Apple Watch zvýhodnený exchange program

    Opravy Apple Watch sú realizované výhradne formou exchange programu výmenou zariadenia

    Typ Zariadenia Exchange program
    bez DPH s DPH 20%
    Watch Series 1 38MM (2nd gen) 212,00 € 254,40 €
    Watch Series 1 42MM (2nd gen) 212,00 € 254,40 €
    Watch Series 2 Hermes 38MM (2nd gen) 268,00 € 321,60 €
    Watch Series 2 Hermes 42MM (2nd gen) 268,00 € 321,60 €
    Watch Series 2 Nike 38MM (2nd gen) 240,00 € 288,00 €
    Watch Series 2 Nike 42MM (2nd gen) 240,00 € 288,00 €
    Watch Series 2(Alum) 38MM (2nd gen) 240,00 € 288,00 €
    Watch Series 2(Alum) 42MM (2nd gen) 240,00 € 288,00 €
    Watch Series 2(SS) 38MM (2nd gen) 268,00 € 321,60 €
    Watch Series 2(SS) 42MM (2nd gen) 268,00 € 321,60 €
    Watch Sport 38MM (1st gen) 212,00 € 254,40 €
    Watch Sport 42MM (1st gen) 212,00 € 254,40 €
    Watch Stainless Steel 38MM (1st gen) 268,00 € 321,60 €
    Watch Stainless Steel 42MM (1st gen) 268,00 € 321,60 €
    WATCH SERIES 3 (GPS) ALUM 38MM 174,00 € 208,80 €
    WATCH SERIES 3 (GPS) ALUM 42MM 174,00 € 208,80 €
    WATCH SERIES 4 (GPS) ALUM 40MM 313,00 € 375,60 €
    WATCH SERIES 4 (GPS) ALUM 44MM 313,00 € 375,60 €
    WATCH SERIES 4 NIKE (GPS) 40MM 313,00 € 375,60 €
    WATCH SERIES 4 NIKE (GPS) 44MM 313,00 € 375,60 €
    Watch Series 5 (GPS) 40MM 313,00 € 375,60 €
    Watch Series 5 (GPS) 44MM 313,00 € 375,60 €
    Watch Series 5 Nike (GPS) 40MM 313,00 € 375,60 €
    Watch Series 5 Nike (GPS) 44MM 313,00 € 375,60 €

    Zvýhodnený exchange program znamená výmenu zariadenia za bezvadný kus rovnakého modelu, konfigurácie a farby. Nie je možná výmena za iný model zariadenia.
    Zvýhodnený exchange program je možný iba v prípade že nedošlo k neoprávnenému zásahu do zariadenia alebo inej neoprávnenej modifikácii zariadenia.

    Slúchadlá AirPods, Apple Pencil

    Stratené slúchadlá AirPods? U nás si môžete objednať chýbajúce originálne sluchadlo alebo nabíjaciu stanicu.

    Typ dielu / zariadenia Slúchadlá, Nabíjacie stanice
    bez DPH s DPH 20%
    AirPods, Ľavé sluchadlo 81,00 € 97,20 €
    AirPods, Pravé sluchadlo 81,00 € 97,20 €
    AirPods Nabíjacia stanica 73,00 € 87,60 €
    AirPod (2nd gen), Ľavé sluchadlo 81,00 € 97,20 €
    AirPod (2nd gen), Pravé sluchadlo 81,00 € 97,20 €
    AirPods (2nd gen) Nabíjecia stanica 73,00 € 87,60 €
    AirPods Pro ľavé slúchadlo 103,00 € 123,60 €
    AirPods Pro pravé slúchadlo 103,00 € 123,60 €
    AirPods Pro nabíjacia stanica 112,00 € 134,40 €
    Apple Pencil 103,00 € 123,60 €
    Apple Pencil (2nd generation) 135,00 € 162,00 €

    Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu ceny.
    Opravy sú realizované výlučne v prevádzke SWISS Bratislava, Pestovateľská 13 – areál OC Korzo alebo SWISS Košice, Moldavská cesta 49.

    Apple

    Apple je spoločnosť, ktorá výrazne napomohla revolúcii osobných počítačov na konci 70-tych rokov 20. storočia. Sídli v Cupertine v známom americkom stredisku IT gigantov v Silicon Valley. Hlavné oblasti jej pôsobenia sú najmä vývoj a produkcia osobných počítačov Mac, smartfónov iPhone, tabletov iPad, a nedávno pribudli do jej portfólia aj smart hodinky Apple Watch. Ikonickým sa tiež stal jej hudobný prehrávač hudby iPod, ktorý prakticky redefinoval celý hudobný priemysel. Po nedávnej akvizícii patrí pod značku Apple aj známy výrobca kvalitných slúchadiel Beats.