V rámci rozširovania našich činností a zvyšovania kvality poskytovaných služieb aktuálne hľadáme nových kolegov, ktorí by našli svoje uplatnenie v našej spoločnosti, a pomohli nám spoločne napredovať.

Servisný technik mobilných zariadení a notebookov

Náplň práce:
Záručné a pozáručné opravy mobilných zariadení a notebookov

Požiadavky na zamestnanca:
Stredoškolské vzdelanie s maturitou s odborom elektrotechnické
Všeobecný odborný prehľad v IT
Profesionálne vystupovanie

Znalosti výhodou:
Skúsenosti s opravami IT zariadení min. 2 roky
Anglický jazyk – Aktívne
Vodičský preukaz typu B

Miesto práce:
SWISS spol. s r.o., Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava

Druh pracovného pomeru:
Plný pracovný úväzok

Mzdové podmienky (brutto):
1.200 EUR / mesiac, základná mzda + odmeny. Postupné zvyšovanie mzdy na základe výsledkov pracovnej činnosti

Prosíme záujemcov, aby svoje štruktúrované CV zasielali na e-mail: praca@swissit.sk

Pracovník Logistiky

Práca pri balení a posielaní balíkov, príjem tovaru a výdaj tovaru, práca s kuriérom, administratívna činnosť.

Stredoškolské bez maturity / s maturitou
Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)
Microsoft Windows – Základy
Microsoft Excel – Základy
Vodičský preukaz B

900 EUR / mesiac, základná mzda + odmeny. Postupné zvyšovanie mzdy na základe výsledkov pracovnej činnosti