Vážení zákazníci,

po úspešnej letnej akcii na výmenu batérie v iPhone zariadeniach sme pre vás pripravili ďalšiu, tentokrát na výmenu originálneho LCD displeja za zvýhodnenú cenu.

LCD displej vo vašom zariadení vymeníme v ten istý deň, ak vaše zariadenie doručíte k nám do servisu do 15:00 hod. Zariadenie do servisu je možné doručiť osobne, alebo prostredníctvom kuriéra, ktorého si môžete objednať priamo na našom webe:  https://www.swissit.sk/doprava/

V prípade osobnej návštevy na niektorej z pobočiek spoločnosti máte možnosť využiť za príplatok aj našu službu „Express servis – LCD“, a LCD displej vám v tom prípade vymeníme na počkanie. Cena príplatkovej expres služby je 4,00 EUR bez DPH / 4,80 EUR s DPH.

Využitím našej akcie získate:

  • originálny LCD displej priamo od výrobcu zariadenia,
  • záruku na originálny náhradný diel,
  • zvýhodnenú cenu výmeny LCD displeja počas trvania akcie,
  • kalibráciu a výstupný test zariadenia.

Akcia na zvýhodnenie ceny výmeny LCD displeja v iPhone zariadení je časovo obmedzená, a preto neváhajte, a využite naše služby.

Pri doručení zariadenia do servisného strediska je nevyhnutné vypnúť službu „Nájsť môj iPhone“.

Zvýhodnená cena výmeny LCD displeja môže byť uplatnená iba v prípade, že nedošlo k neoprávnenému zásahu alebo modifikácii zariadenia, napríklad pôvodný displej už bol vymenený za neoriginálny. V prípade, že máte v zariadení neoriginálny LCD displej, bude vám vypracovaná individuálna cenová ponuka.

Zvýhodnené akciové ceny výmeny LCD displeja nájdete v našom cenníku: https://www.swissit.sk/cennik/