Vážení zákazníci,

pred začiatkom leta sme pre vás pripravili akciu na výmenu originálnej batérie vo vašom iPhone zariadení za zvýhodnenú cenu.

Batériu vo vašom zariadení vymeníme v ten istý deň, ak vaše zariadenie doručíte k nám do servisu do 15:00 hod. Zariadenie do servisu je možné doručiť osobne, alebo prostredníctvom kuriéra, ktorého si môžete objednať priamo na našom webe:  https://www.swissit.sk/doprava/

V prípade osobnej návštevy na niektorej z pobočiek spoločnosti máte možnosť využiť za príplatok aj našu službu „Express servis – batéria“, a batériu vám v tom prípade vymeníme na počkanie. Cena príplatkovej expres služby je 4,00 EUR bez DPH / 4,80 EUR s DPH.

Využitím našej akcie získate:

  • originálnu batériu priamo od výrobcu zariadenia,
  • záruku na originálny náhradný diel,
  • zvýhodnenú cenu výmeny batérie počas trvania akcie,
  • kalibráciu a výstupný test zariadenia.

Akcia na zvýhodnenie ceny výmeny batérie v iPhone zariadení je časovo obmedzená, a preto neváhajte, a využite naše služby.

Pri doručení zariadenia do servisného strediska je nevyhnutné vypnúť službu „Nájsť môj iPhone“.

Zvýhodnená cena batérie môže byť uplatnená iba v prípade, ak nedošlo k neoprávnenému zásahu, modifikácii alebo poškodeniu zariadenia, prípadne pôvodná batéria už bola vymenená za neoriginálnu. V týchto prípadoch vám bude vypracovaná individuálna cenová ponuka.

Zvýhodnené akciové ceny výmeny batérie:

Typ zariadenia Cena
bez DPH
Cena
s DPH 20%
iPhone SE, SE 2gen, 6, 6s, 7, 8, 6s Plus, 7 Plus, 8 Plus 32,00 € 38,40 €
iPhone X, XS, XR, 11, 12, XS Max, 11 Pro, 11 Pro Max, 12 mini, 12 Pro, 12 Pro Max 55,00 € 66,00 €