Vážení zákazníci,

mobilné telefóny sa v poslednej dobe stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Mobilných telefónov sa počas dňa dotýkame viac ako akýchkoľvek iných predmetov. Podľa posledných výskumov je to dokonca viac ako 2500 krát za deň.

Svoje zariadenia používame vo verejných priestoroch, reštauráciách, hromadnej doprave, a niektorí sa bez mobilného telefónu nezaobídu dokonca ani na toalete. Mobilné telefóny sa tak stávajú akýmsi „skladiskom“ baktérií, vírusov, či iných neviditeľných nečistôt.

Eliminovať znečistenie mobilného telefónu môžete jednak jeho používaním (prijímanie hovorov prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel, nevyťahovanie telefónu v hromadnej doprave, či reštauráciách, nepožičiavanie telefónu a podobne) alebo jeho cieleným čistením a dezinfekciou. Ako najúčinnejšia metóda sa javí čistenie prostredníctvom UV žiarenia v špeciálnych prístrojoch, tzv. sterilizátoroch.

Rozhodli sme sa preto v tejto zložitej dobe aj my pomôcť svojim dielom, a po každej nami zrealizovanej oprave vyčistíme ZDARMA vaše iPhone alebo Watch zariadenie prostredníctvom UV sterilizátora. Nemusíte si nič objednávať, čistenie vykonávame automaticky po každej oprave zrealizovanej v našom autorizovanom servisnom stredisku.

Všetkým prajeme pevné zdravie