Vážení zákazníci,

plne si uvedomujeme, ako je pre vás dôležité mať svoje MacBook alebo iMac zariadenie neustále pri sebe, a to či už doma alebo v práci. Ako špecialisti na Apple zariadenia sa preto snažíme klásť vysoký doraz na rýchlosť realizovaných opráv, pri zachovaní 100% kvality poskytovaných služieb.

Štandardné opravy MacBook a iMac zariadení realizujeme do 48 hodín, a pri využití našej služby Express servis realizujeme štandardné opravy do 24 hodín od prijatia zariadenia.

Zabezpečte, aby váš MacBook alebo iMac znova pracoval tak, ako má. Naši technici sú vyškolení spoločnosťou Apple, a pri každej oprave používajú výhradne diagnostiku a nástroje schválené spoločnosťou Apple. Používame tiež len originálne diely Apple. Znamená to, že všetky naše opravy sú certifikované spoločnosťou Apple, ktorá na zariadenia poskytuje záruku.

Okrem požadovaných opráv vám vieme pomôcť i pri zvyšovaní výkonu vášho zariadenia, alebo napr. pri výmene diskov za SSD na vašom iMac zariadení.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nášho webu: https://www.swissit.sk/apple/ alebo facebooku: https://www.facebook.com/swissservicesk/